




Паркова лавка Trend Decor LP002
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркова лавка TrendDecor LP002
Ніжки покриті порошковою фарбою.
Розміри:
довжина 1880 мм
загальна висота 840 мм
глибина 560 мм
висота сидіння 450 мм
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1960 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 855 мм |
| Вага | 62 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зі спинкою | Зі спинкою |
| Особливості конструкції | зі спинкою, без підлокітників |
- Ціна: 20 750 ₴






