




Світильник парковий TREND DECOR CRYSTA антрацит, 3000K, алюмінієвий, IP54 102040
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник парковий TREND DECOR CRYSTA антрацит, висота 40 см, 3000K, алюмінієвий, IP54 102040
Металевий вуличний світильник з прозорим розсіювачем з пірексового скла.
Вбудований світлодіод забезпечує пряме та непряме світло.
Двошарове покриття металу забезпечує високу стійкість до корозії та інших умов навколишнього середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення елементів ландшафтного дизайну, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Теплий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Розміри | |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 11 см |
| Діаметр | 5 см |
- Ціна: 17 250 ₴






