




Балконний ящик з кріпленням і автополивом
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Балконний ящик з кріпленням і автополивом
Кашпо з колекції Trend decor з фактурою
Функціональне, естетичне та дещо екзотичне доповнення терас, садів, ресторанів, барів та кафе.
Доповнення до елегантного декору інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16.5 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Об`єм | 6 л |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 750 ₴


