




Горщик Trend Decor з вкладом високий KТ 906
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик Trend Decor з вкладом високий KТ 906
Горщик для квітів з вкладом Rato Case високий, кольору мокко виготовлений з якісного пластика, стійкого до впливу сонячних променів і вологи. Він легкий і стійкий, має модний дизайн і забарвлення в спокійних тонах. Фактура ротанга надає горщику вид натурального виробу, приносить атмосферу тепла і затишку. Він підійде для декорування тераси, балкона, кафе або квартири. Внутрішній вклад зробить посадку рослини і догляд за нею легше і зручніше.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49.5 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 11.5 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 1 560 ₴


