Топ










Кашпо Trend decor з автополивом Коричневий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кашпо Trend decor з автополивом
Кашпо з колекції Trend decor з фактурою, відмінно імітує натуральну плетену косу з ротанга.
Функціональне, естетичне і дещо екзотичне додаток терас, садів, ресторанів, барів та кафе.
Додаток до стильного декору інтер'єру.
Включається зрошувальна система з автополиву і контролем рівня води.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 8 л |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Антрацит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴






