
Кашпо Лукреція
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кашпо Лукреція. Витончине,вишукане та водночас просте та стильне кашпо буде чудовим доповненням в Вашому саді,терассі чи веранді.Чудово підійде для росли з глибокою кориневою системою.Таке кашпо подарує Вашому оформленню елемент античності,та буде служити довго .
Це кашпо виготовлено з високоякісного полімербетона. Він характеризується високою стійкістю до ударів, довговічністю, стійкістю до атмосферних опадів, ультрафіолету, пилу. Вироби з цього бетону - зносостійкі, вони не кришаться, не тріскаються, зберігають свій привабливий вигляд протягом довгих років використання в декоруванні саду терасси.
Висота: 55,5 см.
Діаметр: 56 см.
Вага: 41 кг.
Матеріал: бетон.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 55.5 мм |
| Длина | 56 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Бетон |
| Установка | Напольная |
| Тип | Кашпо |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 41 |
| Назначение | Для вуличних рослин та дерев |
| Цвет | Коричневий,кремовий,бежевий,графітовий |
- Цена: 3 060 ₴

